Connect with us

POLİTİKA

Anadolu Ajans da Soylu’nun kalemini kırdı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Anadolu Ajansı’nın gündeminde kendisine yer bulamadı. Geçtiğimiz günlerde AK Parti medyası da Süleyman Soylu’nun programlarına yer vermemişti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çeşitli ziyaretle bulunmak üzere Diyarbakır’a gitti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kentteki programı kapsamında 7 Aralık 2015’te PKK’lı teröristlerin yaktığı Osmanlı Dönemi’nin ilk eserlerinden olan, tarihi Sur ilçesindeki Kurşunlu Cami’nde cuma namazını kıldı. Erdoğan daha sonra Diyarbakır’da AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı’nda konuştu. “Biji Serok Erdoğan” sloganlarıyla salondan ayrılan Erdoğan, HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde 688 gündür terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocukları için oturma eylemi yapan aileleri ziyaret etti.

BAKAN SÜLEYMAN SOYLU DA YER ALDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Diyarbakır’a giden bakanlar arasında yer alan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun adının Anadolu Ajansı bülteninde yer almaması dikkat çekti. Halbuki Bakan Soylu Cumhurbaşkanı Erdoğan’la ile birlikte Diyarbakır’da evlat nöbeti tutan aileleri ziyaret etti. Anadolu Ajansı’nın 3 gündür Bakan Soylu ile ilgili haber girmemesi de dikkat çekti.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply