Connect with us

GÜVENLİK

Adana’da, Sinem Apartmanı’nın yıkılma anı kamerada

Yayınlanma tarihi:

KAHRAMANMARAŞ merkezli 2 büyük depremde yıkımların olduğu kentlerden Adana’da Sinem Apartmanı’nın yıkıldığı anlar, araç kamerasına yansıdı.

Adana’nın Çukurova ilçesi Yurt Mahallesi’ndeki Sinem Apartmanı, Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde meydana gelen 7.6 büyüklüğündeki depremde enkaza döndü. Bölgeye çok sayıda arama-kurtarma ekibi sevk edildi. Sinem Apartmanı’nın yıkılmasından kısa süre sonra binada yaşayanların yakınları, enkaz bölgesine koştu. Enkazda arama-kurtarma ekipleri çalışma yürütürken, binada yaşayanların yakınlarının umutlu bekleyişi sürüyor. Bu arada, enkazdan çıkartılan bir çocuğa ait olduğu değerlendirilen bere, yürek burktu. Enkazdaki kişilerin yakınları, gözyaşlarına boğuldu. 

YIKILMA ANI KAMERADA

Sinem Apartmanı yıkılırken, bu sırada sokakta yürüyenler, enkaz altında kalma riski yaşadı. Apartmanın yıkılma anı, bir otomobildeki kameraya yansıdı. Görüntülerde yolda ilerleyen otomobilin üzerine binadan kopan beton parçaları düşüyor. Bu sırada otomobilde yolculuk yapanlar panik içinde bağırıyor.

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla