Sosyal medyada bizi takip edin

Emeklilik

ADALET BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI BAŞLATTI! Tarihler, Başvuru Şartları ve Detaylar!

ADALET BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI BAŞLATTI! Tarihler, Başvuru Şartları ve Detaylar!

Yayınlanma tarihi:

Güncelleme:

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, 50 İdare Memuru Öğrencisi Alımı İlanı ile dikkat çekiyor. İşte detaylar!

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, 50 İdare Memuru Öğrencisi Alımı İlanı yayınladı. Bu ilanla ilgili merak edilenler arasında Adalet Bakanlığı CTE personel alımı ne zaman, şartları nedir? ve Adalet Bakanlığı CTE 50 idare memuru öğrencisi başvurusu nasıl yapılır? soruları bulunuyor. İşte detaylar:

  • Başvuru Tarihleri: Başvurular 24 Haziran 2024 ile 28 Haziran 2024 tarihleri arasında, saat 17.30’a kadar e-Devlet üzerinden veya Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresi üzerinden yapılacak. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek.
  • Başvuru Şartları: Başvuru yapacak adayların belirli şartları sağlaması gerekiyor. Bunlar arasında Türk vatandaşı olma, belirli suçlardan mahkum olmama, askerlik durumu, yaş sınırları ve KPSS puanı gibi kriterler yer alıyor.
  • Başvuru Süreci: Adaylar başvurularını tamamladıktan sonra “Başvurularım” ekranından kontrol etmeli ve başvurularının tamamlandığına dair bilgi görmeliler. Başvuruların tamamlanmamış olması değerlendirmeye alınmayacak.
  • Sağlık Koşulları: Görevini yerine getirebilecek sağlık durumuna sahip olmak da başvuru şartları arasında yer alıyor. Bu durumu belgelemek için Sağlık Bakanlığı’na bağlı tam teşekküllü Devlet hastanelerinden alınmış sağlık raporu gerekiyor.

Bu kapsamlı başvuru süreciyle ilgili detayları ve şartları öğrenerek başvurularınızı zamanında yapabilirsiniz. Unutmayın, başvuruların tamamlanması ve şartların sağlanması başarı için önemli adımlardır.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Reklam
Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir