Connect with us

POLİTİKA

ABD ve İsrail’e sert mesaj !

MHP Genel Başkan Adayı Ahmet Reyiz Yılmaz, Türkiye’deki bölücü Kürt unsurların K.Irak’a gönderilmesi gerektiğini belirterken “Gerekirse onları çok seven İsrail’e de hediye edebilirim” dedi. Bölücü Kürtçülüğe sıcak bakan hiç kimseye taviz vermeyeceğim. Gerekirse bölücü teröre bulaşmış olan herkesi Kuzey Irak’a yollayacağım. Olmadı onları çok seven ve stratejik ortak olarak gören İsrail’e de hediye

MHP Genel Başkan Adayı Ahmet Reyiz Yılmaz, Türkiye’deki bölücü Kürt unsurların K.Irak’a gönderilmesi gerektiğini belirterken “Gerekirse onları çok seven İsrail’e de hediye edebilirim” dedi. Bölücü Kürtçülüğe sıcak bakan hiç kimseye taviz vermeyeceğim. Gerekirse bölücü teröre bulaşmış olan herkesi Kuzey Irak’a yollayacağım. Olmadı onları çok seven ve stratejik ortak olarak gören İsrail’e de hediye edebilirim. Öcalan ve bazı elebaşları hariç onlar milletim ve bana aittir.

HÜKÜMET BOYUN EĞİYOR

Her geçen gün Hükümetin taviz kar tutumu ve dış baskılar karşısındaki boyun eğici tutumu nedeni ile Sözde Kürt Meselesinde ülkesine milletine bayrağına bağlı ve bu konuda taviz vermeyecek Doğudaki vatandaşlarımız da tüm vatandaşlarımız gibi sıkıntıya sokulmaktadır. Yara daha fazla büyümeden en ideal çözüm; Bölücü ve ayrılıkçı unsur ve destekçilerinin Kuzey Irakta Barzani ve Talabani ile yaşamasının önü açılmalı ve bu ülkede çıkartılmalıdırlar.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply