Connect with us

DÜNYA

“9 yılda 900 erkekle yattım”

İngiltere’de aşırı dindar ailesinin erkeklerle görüşmesini yasakladığı Victoria Betteridge 19’unda ilk cinsel deneyimini yaşadıktan sonra seks bağımlısı oldu.

SARHOŞ OLUP YATTI

İngiliz Victoria Betteridge (28), aşırı dindar Katolik bir ailede büyüdü. Ailesi erkeklerle görüşmesini yasakladığı Victoria’yı yatılı bir kız okuluna gönderdi. Victoria 18 yaşına geldiğinde bir erkekle öpüşmemişti b

İngiltere’de aşırı dindar ailesinin erkeklerle görüşmesini yasakladığı Victoria Betteridge 19’unda ilk cinsel deneyimini yaşadıktan sonra seks bağımlısı oldu.

SARHOŞ OLUP YATTI

İngiliz Victoria Betteridge (28), aşırı dindar Katolik bir ailede büyüdü. Ailesi erkeklerle görüşmesini yasakladığı Victoria’yı yatılı bir kız okuluna gönderdi. Victoria 18 yaşına geldiğinde bir erkekle öpüşmemişti bile. Fakat 18’indeyken dünyanın sayılı üniversitelerinden biri kabul edilen Oxford’u kazanınca hayatı değişti. Üniversitedeki ilk gününde sarhoş olup Tom ile öpüştü.

HIZINA YETİŞEMEDİ

Fakat cinsel ilişkiye girmeye cesareti yoktu. Altıncı ayda 19 yaşındayken cesaretini topladı ve bekaretini Tom’a verdi. O günden itibaren de seks bağımlısı oldu. Victoria, Tom ile günde en az 3 kez birlikte oluyordu. Fakat zamanla Tom, Victoria’nın ‘hızına’ yetişememeye başladı ve ayrıldılar. 1 hafta geçmeden Victoria yeni bir sevgili buldu. Ardından da tek gecelik ilişkiler yaşamaya başladı.

BARLARDA AVLANDI!

“Haftada en az 2 erkekle yatıyordum. Üniversite hayatım böyle geçti” diyen Victoria, mezun olunca başkent Londra’ya yerleşti. Hürriyet Max’ın haberine göre Victoria, “Her gece bara gidiyor, beğendiğim erkeğin önünde erotik bir şekilde dans ediyor, sonra da yanına gidip bana içki ısmarlamasını istiyordum. Her şey bu kadar basitti. 9 yılda en az 900 erkekle yattım. Erkekler bunu hep yapıyor. Kadınlar neden yapmasın?” diye konuştu.

İYİLEŞMEK İSTİYOR

Yine de seks bağımlılığından kurtulmak istediğini söyleyen Victoria ‘enerjisini boşaltmak için’ spor salonlarına gitmeye başladı. Victoria “Artık evlenmek ve çocuk sahibi olmak istediğimi anladım. Cinselliğe benim kadar yoğun istek duyan birini bulursam evlenebilirim” dedi. Ünlü oyuncular Michael Douglas ve Charlie Sheen de Victoria gibi seks hastasıydı. İki oyuncu da yıllarca tedavi görerek bu bağımlılıktan kurtulmuştu.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply