Connect with us

SPOR

7 Aralık Çarşamba Tarihli Spor Gündemi

(ÖZEL) Sivassporlu Robin Yalçın: Alt sıralarda olmak bize yakışmıyor

“Kamp dönemi bizim için iyi oldu”

“Trabzonspor ve Fenerbahçe karşısında hak etmediğimiz mağlubiyetler aldık”

“Rıza hoca bizim için baba gibi”

“Biz bu durumdan beraber çıkabiliriz ben bunun için söz veriyorum”

“Dünya Kupası’nda favori yok, her türlü sonuç çıkabilir”

(ÖZEL) Ümraniyesporlu Kartal Kayra Yılmaz: Beşiktaş’a en iyi şekilde dönmek istiyorum

“Özellikle son 2 haftada yükselen bir performansımız var”

“Kendi stadımızda kazanarak devam etmek istiyoruz”

“En kısa sürede A Milli Takım formasını terletmek istiyorum”

(ÖZEL) Yüzme branşında birçok başarılı sporcunun yetişmesini sağlayan Ata Spor Kulübü, bu sene şampiyon sporcuları bir araya getirdi

– Şampiyon ve rakip yüzücüler birlikte antrenman yapıyor

Derin Toparlak: Bu sene serbest dalış da düşünüyorum

Yusuf Cenkay Yılmaz: Hedefim Derin’i geçmek

Ada Su Ramazanoğlu: En büyük hedefim yurt dışında derece yapmak

Ceren Güran: Dünya şampiyonasında madalya almak istiyorum

Ahmed Morsy: Mısır’da antrenman imkanı bulmak çok zor

Canberk Babaoğlu: Çok sert bir çalışma planı içindeyiz

Sait Babaoğlu: Hedefimiz kürsünün tamamında yer almak

FENERBAHÇE

19.00 Sarı-lacivertliler, Antalya kampında Alanyaspor’la özel maçta karşılaşacak.

TRABZONSPOR

19.00 Bordo-mavililer, İngiliz ekibi Crystal Palace ile hazırlık maçı oynayacak.

ANTALYASPOR-NAPOLİ

20.45 Kırmızı beyazlılar, özel maçta İtalyan ekibi Napoli ile karşı karşıya gelecek.

BEŞİKTAŞ

11.15-17.00 Siyah-beyazlılar, Antalya kampındaki günü çift idmanla tamamlayacak.

HATAYSPOR

– Bordo-beyazlı ekip, hazırlıklarına başlayacak.

ADANA DEMİRSPOR

16.00 Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella ile futbolculardan Belhanda ve Gökhan İnler açıklamalarda bulunacak.

GAZİANTEP FK

16.30 Kırmızı-siyahlılar günü tek idmanla sürdürecek.

KAYSERİSPOR

11.00 Sarı-kırmızılar hazırlıklarına devam edecek.

KONYASPOR

10.30-17.30 Yeşil beyazlılar hazırlıklarını çift antrenmanla sürdürecek.

KARAGÜMRÜK

11.00 Kırmızı-siyahlı ekip, çalışmalarını sürdürecek.

BAŞAKŞEHİR

11.00-18.00 Turuncu-lacivertliler çift antrenman yapacak.

SİVASSPOR

11.00 Kırmızı-beyazlılar, çalışmalarına devam edecek.

ÜMRANİYESPOR-FK LIEPAJA

16.00 Kırmızı-beyazlılar hazırlık maçında Letonya Ligi ekibi FK Liepaja ile karşılaşacak.

BASKETBOL

– EuroCup

20.00 Türk Telekom Spor – Gran Canaria

– FIBA Şampiyonlar Ligi

20.00 Falco Szombathely – Tofaş

23.00 Pınar Karşıyaka – Telekom Baskets Bonn

– Kadınlar Euroleague

19.00 Fenerbahçe Alagöz Holding – ZVVZ USK Praha

– EuroCup Kadınlar

19.00 Galatasaray – Gorzow Wielkopolski

20.00 Arka Gdynia – OGM Ormanspor

VOLEYBOL

– Misli.com Sultanlar Ligi

14.00 Nilüfer Bld. – PTT

– Şampiyonlar Ligi Kadınlar

17.00 VakıfBank – Crvena Zvezda Beograd

19.00 Eczacıbaşı Dynavit – C.S.M. Targoviste (ROU)