Connect with us

SPOR

6 Aralık Salı Tarihli Spor Gündemi

(ÖZEL) Eljif Elmas: Hem Napoli, hem de Fenerbahçe’nin şampiyonluğu müthiş olur

“Fenerbahçe taraftarını çok seviyorum”

“Büyük hedeflerimiz var”

“Şu an bizim için müthiş geçiyor”

“Otel müthiş, sahalar çok iyi”

“Arda Güler’in stilini Mesut Özil’e benzetiyorum”

“Napoli’de Arda ile birlikte oynamak isterim”

“Taraftarlarımıza şampiyonluk hediye etmek istiyoruz”

“Milli takımla Dünya Kupası’nda oynamak isterim”

“Türkiye’de yaşamak istiyorum”

(ÖZEL) Ümraniyespor Teknik Direktörü Recep Uçar: Oynadığımız oyunların karşılığını alamadık

“Başakşehir hem oyun hem de oyuncu gücü yüksek bir takım”

“Stat konusu bizim adımıza büyük handikaptı”

(ÖZEL) Allahyar Seyyadmenes: Fenerbahçe’de konuşmak istemeyeceğim sebeplerden dolayı forma şansı bulamadım

“Zorya’daki performansımın ardından birçok teklif geldi”

“Performansımızı yükseltebilirsek tekrar hedeflediğimiz yerlere gelebiliriz”

“Dünya Kupası’na gidememek benim için zor ve üzücü oldu”

DÜNYA KUPASI SON 16 TURU

18.00 Fas – İspanya (Romain Saiss)

22.00 Portekiz – İsviçre (Haris Seferovic)

BEŞİKTAŞ

11.00 – 16.00 Siyah-beyazlılar, Antalya kampında basına açık yapacağı çift antrenman ile hazırlıklarını sürdürecek.

GALATASARAY

20.00 Sarı-kırmızılı takım, İspanya’nın Villarreal ekibiyle özel maçta karşılaşacak.

BAŞAKŞEHİR

– Turuncu-lacivertliler, Antalya kampındaki ikinci etap çalışmalarına başlayacak.

FENERBAHÇE

11.00 Sarı-lacivertliler, Antalya’ya hareket edecek.

12.00 Fenerbahçe’nin Antalya havalimanında karşılanması.

TRABZONSPOR

13.30 Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, basın mensuplarıyla sohbet toplantısında bir araya gelecek.

– Bordo-mavililer, çalışmalarına kampta devam edecek.

KONYASPOR

11.00 Yeşil beyazlılar hazırlıklarını salonda yapacağı antrenmanla sürdürecek.

SİVASSPOR

11.00-17.00 Kırmızı-beyazlılar günü çift antrenmanla tamamlayacak.

ADANA DEMİRSPOR

16.00 Adana Demirspor’da çalışmalar devam edecek.

GAZİANTEP FK

10.30 Kırmızı-siyahlılar günü tek idmanla tamamlayacak.

ÜMRANİYESPOR

11.00-18.00 Kırmızı-beyazlı ekip, hazırlıklarını sürdürecek.

KAYSERİSPOR

16.00 Sarı-kırmızılılar, günü tek antrenman tamamlayacak.

KVC WESTERLO

10.00 Belçika ekibi, hazırlıklarını sürdürecek.

NAPOLI

10.00 Serie A ekibi Napoli, Antalya kampında hazırlıklarına devam edecek.

BASKETBOL

– EuroCup

22.00 Umana Reyer Venezia – Frutti Extra Bursaspor

– FIBA Şampiyonlar Ligi

20.00 Galatasaray NEF – Oostende

VOLEYBOL

– Kadınlar Şampiyonlar Ligi

18.30 Fenerbahçe Opet – Tenerife La Laguna

HALTER

– Kolombiya’nın başkenti Bogota’da düzenlenen Büyükler Dünya Halter Şampiyonası devam edecek.