Sosyal medyada bizi takip edin

Ekonomi

4 Müjde Birden! Emeklilerin Hayatını Kolaylaştıracak Yeni İşbirliği!

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve Bankalararası Kart Merkezi (BKM) işbirliğiyle emeklilere yönelik önemli bir adım atıldı.

Yayınlanma tarihi:

Güncelleme:

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve Bankalararası Kart Merkezi (BKM) işbirliğiyle emeklilere yönelik önemli bir adım atıldı.

TROY logolu banka ve kredi kartlarıyla ilgili imzalanan protokol, emeklilere 4 farklı imkandan yararlanma fırsatı sunacak.

Protokolün Detayları:

  • Özel İndirim, Fırsat, Promosyon ve Kampanyalar: Emeklilere özel TROY logolu kartlarla günlük harcamalarda indirimler, özel fırsatlar ve kampanyalar sunulacak. Bu sayede emeklilerin yaşam kalitesi artırılacak.
  • Emekli Logolu Kartlar: SGK ile TROY, emeklilere özel “emekli” logolu kartlar sağlayacak. Bu kartlar, emeklilerin kimliklerini ve özel durumlarını sembolize edecek.
  • Kamu ve Özel Sektör İşbirliği: Emeklilerin yaşam kalitesini yükseltmek için kamu ve özel sektör işbirliğiyle çeşitli projeler hayata geçirilecek. Bu projeler, emeklilerin günlük yaşamlarını kolaylaştırmayı hedefliyor.
  • TROY Altyapısıyla Yaygınlaşma: BKM Genel Müdürü Ozan Deniz’in vurguladığı gibi, TROY ödeme altyapısı sayesinde emeklilere yönelik indirim, fırsat ve kampanyaların daha geniş kitlelere ulaşması sağlanacak.

TROY Kart Nedir?

  • TROY kartı, Türkiye’nin yerli bir ödeme sistemidir ve Visa ve MasterCard gibi uluslararası ödeme sistemleriyle uyumlu çalışır. Bankalararası Kart Merkezi A.Ş. (BKM) tarafından kurulan TROY, kredi kartı, banka kartı ve ön ödemeli kart gibi çeşitli hizmetleri sunar. Emeklilere özel TROY kartları ile yurt içi ve yurt dışı alışveriş imkanı sağlanmaktadır.
Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Reklam
Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir